۱۳۹۱ تیر ۲۰, سه‌شنبه

صورتجلسه

موضوع جلسه: هماهنگی امور کانون توسط هیئت برنامه ریزی و نظارت

زمان:  یکشنبه 11 تیر 1391 / 01.07.2012  ساعت  15:00 الی 18:00

حاضرین: خانمها جعفری، مینو مهر، اشترانی، آذر جواد، قاسمی، آقایان شفائی، مقدم نیا، صفائی، داداش زاده، ترابی،  کرمانی، حمیدی و حیدری

مکان: اطاق پالتالک کانون دفاع از حقوق بشر در ایران

مصوبات جلسه:

1.طی جلسه، مصوبات جلسه ماه یونی هیئت نظارت پیگیری و موارد ذیل اعلام شد:
1.1.       با توجه به عدم فعالیت مناسب آقای فخرالدین در امور حقوقی کانون، آقای آرش صفائی بعنوان مسئول موقت جایگزین ایشان شدند و به مدت سه ماه بصورت آزمایشی مسئولیت این بخش را به عهده خواهند داشت.
1.2.       آقای مرادی پور فعالیت خود را در بخش همکاری با نشریه کانون و تهیه طرح روی جلد نشریه آغاز نموده و بسیار فعال می باشند.
2.طی جلسه گزارش وضعیت نمایندگی ها و کمیته ها به همراه فعالیتهای کانون در ماه گذشته توسط هیئت رئیسه ارائه و وضعیت تسویه حساب نمایندگی ها از سوی  امور مالی کانون اعلام شد.
3.مطابق اعلام امور مالی کانون به جز نمایندگی گیسن متأسفانه سایر نمایندگی ها هنوز نسبت به تسویه حساب حق عضویت اعضای خود اقدام ننموده و بهمین دلیل وضعیت مالی کانون رضایت بخش نمی باشد.
4.   مطابق گزارش هیئت رئیسه:
4.1.  وضعیت فعالیت نمایندگی های کانون مناسب بوده و بجز مشکل عدم تسویه حساب مالی در سایر بخش ها فعال می باشند.
4.2.  کمیته های تخصصی کانون در بخش بروزآوری وبلاگها و ارائه گزارشات ماهانه بسیار فعال بوده اند. کمیته جوان و دانشجو برای 18 تیر و کمیته ادیان برای 18 آگوست برنامه سخنرانی دارند. سایر کمیته های تخصصی نیز باید برنامه سخنرانی خود را به هیئت رئیسه اعلام نمایند (مسئولین کمیته های کودک، زنان و اقوام – 15 یولی)
4.3.  خانم آریانپور بدلیل کسالت مسئولیت کمیته زنان را به خانم مینو مهر تفویض نموده اند.
4.4.  نشریه کانون بدلیل عدم ارسال به موقع گزارشات ماهانه و مقالات همواره با تأخیر منتشر می شود. لازمست مطالب حداکثر تا 25 هر ماه میلادی برای نشریه ارسال شود (مسئولین نمایندگی ها و کمیته ها).
4.5.  امور حقوقی کانون در حال حاضر نیازمند عضو می باشد که نمایندگی ها می توانند اعضای علاقمند را به مسئول این بخش معرفی نمایند. مقایسه اعلامیه جهانی حقوق بشر با قوانین جمهوری اسلامی و وضعیت نقض حقوق بشر در ایران برنامه کار امور حقوقی را تشکیل می دهد.
5.  آقای حیدری پیگیری لازم جهت تشکیل نمایندگی اشتوتگارت و تعیین مسئول برای این نمایندگی را تا جلسه بعدی هیئت نظارت بعمل خواهند آورد. (حیدری – 5 آگوست)
6.  جلسه بعدی هیئت نظارت روز یکشنبه 5 آگوست ساعت 17 برگزار خواهد شد. برنامه سخنرانی این جلسه به شرح ذیل تعیین شد:
6.1.       نمایندگی هامبورگ: اخبار نقض حقوق بشر + مقایسه اعلامیه جهانی حقوق بشر با قوانین جمهوری اسلامی
6.2.       نمایندگی گیسن: سخنرانی با موضوع کشتارهای تابستان 67 و روز جهانی جوانان

تهیه و تنظیم: امیرافشین حیدری

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر